O MNIE

Mam na imię Marlena i miło mi, że tutaj jesteś ♥

Stworzyłam to miejsce żeby dzielić się z Tobą inspiracjami, zachęcać do rozwijania swoich pasji oraz pokazać jak zapracowana korpowoman znajduje czas na przyjemności.

W 2019 roku skończyłam 30-stkę. Z tego powodu postanowiłam zrealizować wszystkie duże plany, które odkładałam na bliżej nieokreślone „później”. Pierwszym – najważniejszym – była ciąża i urodzenie fasolki – Zosia pojawiła się na świecie w sierpniu ♥ Drugim było to miejsce, o którym myślę już od 2 lat. Jak już widzisz planowanie to moje drugie imię 😉

Po co mi blog?

Lubię pisać. Myślę, że mam dużo do przekazania a Instagram mnie ogranicza 😉

Piszę szczerze, bez lukru oraz z dawką humoru. Lubię dzielić się tym co uważam za dobre. Będą tu wpisy z kategorii Lifestyle gdzie pojawią się przeczytane książki, wypróbowane kosmetyki czy przygotowane potrawy. Nie ominą Cię moje przemyślenia o macierzyństwie. Na ten moment ten temat jest dla mnie czarną magią.

Podróże to moja pasja! Tej kategorii nie może tu zabraknąć. Kocham planować, czytać przewodniki i odkrywać miejsca których w nich nie ma. Pragnę podzielić się swoimi wrażeniami, praktycznymi wskazówkami i przygotowanymi przeze mnie trasami zwiedzania.

Nie byłabym sobą gdybym nie pisała o rozwoju osobistym. Uwielbiam psychologię, finanse, tematykę organizacji czasu czy planowania. Tabelki, liczby, listy zadań to coś z czego korzystam na co dzień.

Z czasem mogą powstać nowe kategorie, mogą zmienić się moje zainteresowania, zostawiam sobie otwartą furtkę a Ciebie zapraszam do mojego świata 🙂 Chętnie dowiem się o czym jeszcze chcesz przeczytać!

Napisać możesz do mnie poprzez zakładkę KONTAKT . Interesuje Cię WSPÓŁPRACA? Zajrzyj TUTAJ.