Blogosfera Canpol Babies – co to takiego?

blogosfera canpol babies

Produkty Canpol Babies były mi znane z widzenia jeszcze przed ciążą. Logo rzuca się w oczy i często przewijało się podczas wizyt u noworodków i ich rodziców. W ciąży z kolei pierwszą styczność z marką miałam podczas łódzkich, bezpłatnych warsztatów Świadoma Mama, które swoją drogą polecam dla przyszłych rodziców! Gdy tylko przeczytałam u Oliwii wpis informujący o tym, że istnieje Blogosfera Canpol Babies wiedziałam, że się zarejestruję ♥. Jeśli tak jak ja spodziewasz się dziecka albo jesteś już mamą i lubisz testować to ten wpis jest zdecydowanie dla Ciebie!

Blogosfera

Co to takiego? Jest to miejsce w sieci, w którym mamy co miesiąc zgłaszają się w celu otrzymania produktów do testowania lub organizacji konkursów na swoich blogach. Zanim otrzymają taki produkt mają za zadanie opisać działanie platformy na swoim blogu – co właśnie czynię 🙂 Blogosfera Canpol Babies to miejsce, które gromadzi społeczność wiernych ambasadorek marki. Na stronie znajdziesz ciekawe artykuły oraz forum, na którym możesz porozmawiać o wszystkim co dotyczy macierzyństwa.

Czerwcowa edycja Canpol Babies

To już 58 edycja, w której można przetestować produkty marki! Tym razem jest to zestaw słodkich sówek „Pastel friends”. Kto mnie zna, ten wie, że sowy to moja miłość od wielu wielu lat ♥. W skład pakietu wchodzi zabawka z pozytywką, sowa z dzwoneczkiem i pluszak z gryzakiem. Ja już się w nich zakochałam ♥. Zośka pewnie też by je obśliniła z radością 😀

Zdjęcie pobrane z Blogosfery Canpol Babies

Zgłoszenia do tej edycji są przyjmowane do końca czerwca, więc macie jeszcze chwilę na zapisanie się do projektu. Przede wszystkim Blogosfera Canpol Babies jest dostępna pod tym linkiem. To właśnie tam znajdziesz formularz oraz szczegółowe zasady na jakich odbywa się testowanie.

Psst

Jeśli nie prowadzisz bloga to się nie martw! Na stronie organizowane są również konkursy oraz przyznawane nagrody za aktywność na forum♥

Powodzonka,

Marlena

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *