WSPÓŁPRACA

Cześć!

Jestem Marlena, a zielonalenka.pl to lifestylowy blog o czarowaniu codzienności. Uwielbiam podróżować, czytać książki, robić zdjęcia i spędzać kreatywnie czas.

Stworzyłam tego bloga żeby dzielić się inspiracjami, zachęcać do rozwijania swoich pasji oraz pokazać jak zapracowana korpowoman znajduje czas na przyjemności.

Piszę szczerze, bez lukru ale z dawką humoru. Lubię dzielić się tym co uważam za dobre – przeczytane książki, wypróbowane kosmetyki czy przygotowane potrawy.

Podróże to moja pasja! Kocham planować, czytać przewodniki i co więcej odkrywać miejsca, których w nich nie ma. Pragnę podzielić się swoimi wrażeniami i praktycznymi wskazówkami.

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą lub chcesz mnie zaprosić do jakiegoś ciekawego projektu pisz na kontakt@zielonalenka.pl – poniżej kilka informacji, które mogą Cię interesować 🙂

PRZYKŁADOWE FORMY WSPÓŁPRACY

  • artykuły sponsorowane
  • kampania reklamowa
  • recenzja lub test produktu
  • długofalowa współpraca partnerska
  • wyjazd sponsorowany lub fotorelacja z wydarzenia
  • promocja produktów w Social Mediach

Do tej pory brałam udział w kampaniach reklamowych ze stron takich jak Streetcom, TRND oraz Rekomenduj To. Dodatkowo nawiązałam współpracę z wydawnictwami, od których otrzymuję książki do recenzji. Działania te opierały się na moim instagramowym profilu.

STATYSTYKI

Blog powstał w lutym 2019 i statystyki tego miejsca dopiero się budują 🙂

Instagram – 1300 obserwujących

70% kobiet z czego 53% w wieku 25-34

BRAŁAM UDZIAŁ W KAMPANIACH PONIŻSZYCH MAREK

kontakt@zielonalenka.pl